GÜVENLİK BİLGİ FORMU EĞİTİMLERİ

ANA SAYFA / GÜVENLİK BİLGİ FORMU EĞİTİMLERİ

Güvenlik Bilgi Formları kimyasalın kimliği olarak bilinir. Dolayısı ile kimya, tekstil, otomotiv, metal vb. sektörler maruz kaldıkları riskleri belirmek ve önlemler almak için Güvenlik Bilgi Formlarındaki bilgileri anlamak zorundadırlar. Kullanım şartlarında ise bu konuda bir maruziyet ve bunun sonucunda bir iş kazası ile karşılaşmamak için önlem almalıdırlar. İş güvenliği uzmanı, çevre danışmanı, tehlikeli madde güvenlik danışmanı, işyeri hekimi gibi bir çok uzman çalışmalarına girdi olarak aldığı bu dokümanı güncel, doğru ve etkin olarak okuyabilmelidir. "GÜVENLİK BİLGİ FORMU OKUMA EĞİTİMİ" kimyasal kullanıcıları için düzenlenmiş bir eğitimdir.

Bu eğitimde, malzeme kullanımıyla ilgili tehlikelerle ilgili bilgiler anlatılmaktadır. Eğitim sonunda bir Güvenlik Bilgi Formunun bölümlerini anlayarak, maruziyet ve yaralanma riskini azaltmak için uygun önleyici ve koruyucu önlemleri almak ile ilgili bir donanıma sahip olacaksınız.

Acil müdahale önlemleri için bir SDS'yi nasıl okuyacağınız konusunda bilgi arıyorsanız, bu eğitime mutlaka katılmalısınız.

Bu eğitim kimyasal yönetim sistemi yöneten, kimyasallar ile çalışma konusunda önlem faaliyetleri düzenleyen kişilerin katılımını hedefleyen bir eğitimdir. Eğitim süresi 1 gündür.

Firmamız "GÜVENLİK BİLGİ FORMU HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ" ile ilgili de çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimi süresi 3 gündür.

Bunun için msds@msdshazirlama.com adresine bir mail atın, biz sizi arayalım.


Konu ile ilgili bir telefonunuz yeterlidir.